Jak to všechno začalo…

 

Pro mně osobně byla kavárna vždy útočištěm. V příjemném prostředí kavárny, u šálku dobré kávy jsem zapomínala na běžné starosti všedního dne. Byla to moje chvíle, kdy jsem se mohla uvolnit a příjemně snít. Kavárny a dobrou kávu miluji. Když pomyslím na kavárnu pokaždé se zasním.

 

Vlastní kavárnu jsem otevřela proto, abych mohla vytvořit takovou malou oázu klidu, pohody a dobré kávy i pro ostatní lidi. Snažila jsem se vytvořit pro ně tak příjemné prostředí, aby okamžitě zapomněli na svoje starosti a ponořili se do příjemného snění. Doufám, že se mi to povedlo. Ve své kavárně zakládám také na kvalitě a správné přípravě kávy. To je pro mě opravdu důležité. V kavárně prostě musí být dobrá a kvalitní káva, jinak to není kavárna.

 

Samozřejmě jsem myslela i na maminky! Jak jinak. Přece jsem také maminka a moc dobře vím, jak vás chvíle u dobré kávy s kamarádkou (když vaše dítě si spokojeně hraje v dětském koutku) dokážou povzbudit a povznést na duši po každodenním nepřetržitém kolotoči úklidu, vaření a vynášení nočníků. Milé maminky, ráda Vám tyto chvíle dopřeji! Proto v mé kavárně najdete i dětský koutek, který dokáže alespoň na chvíli zabavit Vaše děti a Vy si můžete vydechnou a jen tak si užívat aspoň pár minut pro sebe nebo poklábosit s kamarádkou. 

 

Moc doufám, že se mi podařilo alespoň z části naplnit svůj záměr a vytvořit pro lidi opravdu tak příjemné a útulné prostředí, aby se tu cítili uvolněně, vychutnali si kávu, příjemně popovídali a  poslechli zajímavou hudbu. Dnes už vím, že mít kavárnu není taková zábava, jak jsem si to představovala. Občas je to i dřina, ale pokud moji zákazníci odcházejí spokojeni a díky mě na chvíli zapomenou na své starosti, je to pro mně největší odměna a moje práce má smysl!

 

Tamara